Książki QmamKasze

„Qmam Kasze.Do ostatniego okruszka” to moja ostatnia książka, napisana w rytmie #lesswaste. Książka, wydana z sercem, z której pasja do jedzenia i dobrego życia wylewa się wręcz bokami. Jest piękna i bardzo głęboka, to tak naprawdę zbiór krótkich, prawdziwych historii z różnych etapów mojego życia przepleciona przepisami w rytmie #mynowaste. Bardzo ją lubię, przeglądam ją przynajmniej raz w tygodniu wracając do słodkich wspomnień…i do miejsc w których stworzyłam każde zdjęcie. Idea #nowaste jest obecna w moim życiu odkąd pamiętam, tak gotowały moje babcie i w takim, całkowicie dla nas naturalnym rytmie żyliśmy MY. Nie marnowaliśmy, bo to co udało nam się wypracować było zbyt cenne, żeby bezczelnie trafiało do kosza. Tak patrzę na życie do dziś, naprawiam, kocham, najpierw wykorzystuję to co mam i nie marnuję najmniejszego okruszka. Nie zwlekaj, po prostu kup tę piękną książkę i zanurz się w TYM co już masz bez reszty!  KUP KSIĄŻKĘ

 

„Przepisy na szczęście” to uśmiechnięta pozycja, w której pokazuję jak można odczytywać i wykorzystywać prastarą wiedzę o żywiołach i równowadze pomiędzy nimi…w kuchni. Właśnie na żywioły podzieliłam książkę, nazywając nimi rozdziały i opisując dokładnie, jak należy je rozumieć w kuchni i w życiu. Tuż obok serwuję oczywiście porządną dawkę receptur na prawdziwe, szczęście, które tkwi w naszej codziennej równowadze i oblewającym nas, cudownym spokoju. Każdy jest przecież piękną i wyjątkową kombinacją cech i tendencji, z którymi przychodzimy na świat. Tej pozycji nie można przegapić!

 

KUP KSIĄŻKĘ

 

To moja pierwsza samodzielna książka, napisana z miłości do natury i jej cudownej reprezentacji w KASZY. Drobne nasiona, wypełnione niesamowitą wręcz mocą, niosą ciału konkretną informację, taki liścik miłosny odczytywany z entuzjazmem przez nasze komórki. Kasze są dostępne i chyba najbardziej nasze, podstawowe i na wyciągnięcie ręki. Wspierają, smakują i oddziałują pięknie na ciało – uzdrawiając je i wzmacniając poszczególne jego aspekty. Z kaszy naprawdę można zrobić wszystko i to z nieziemskim wręcz przytupem.
Zobacz koniecznie, przeczytaj, zrób notatki na marginesach i nie zapomnij pobrudzić książki przy gotowaniu – tylko wtedy wie naprawdę, że jest odpowiednio używana! 


Jedzenie i inne namiętności” To moja ostatnia, bardzo osobista i bardzo… namiętna książka! Na łamach tej książki, dziele się z Wami moim sekretnym składnikiem który pojawia się właściwie w każdym daniu…dzielę się po prostu MIŁOŚCIĄ. Dodaje jej pełno, całą garścią wsypuje do garnka, na patelnię czy talerz. W książce usadowiłam też kilku bohaterów, którzy wiodą życie pyszne, namiętne i bogate w różne perypetie dosmaczone ulubionym, prostym gotowaniem. To pierwsza taka książka, w której historia, często dość intymna, przeplata się z przepisem.. gdzie życie bohaterów toczy się swoim zadziwiającym rytmem, często właśnie przy kuchennym kuchennym stole. 
Oddałam się tej książce bez reszty, przez cały rok przygotowywałam dla Was zdjęcia które pobudzają wyobraźnie, cielesne, żywe ale i delikatne, można powiedzieć bardzo kobiece. Przepisy są proste, takie powiedziałabym wręcz codzienne i ulubione, a jednocześnie na tyle ciekawe, że zamienią każdy posiłek w namiętną ucztę. Historie napisałam prosto z serca, wymieszałam w nich fakty i fikcję literacką w taki sposób, żebyś, mój piękny czytelniku, nigdy nie był pewnie co wydarzyło się naprawdę a co wymyśliłam sobie w bezsenną, długą noc.Bohaterowie to osoby z krwi i kości, prawdziwi ludzie, od których „pożyczyłam sobie” elementy z ich barwnego życia, żeby stworzyć ciekawe i żywe postacie, które towarzyszyć Ci będą w trakcie czytania tej książki. 
To piękny pomysł na prezent…nie tylko dla osoby gotującej, całość, nieskromnie powiem, jest ucztą dla wszystkich zmysłów.Zapraszam Cię do smakowania życia pełnymi łyżkami wszędzie – tu i teraz!
KUP KSIĄŻKĘ