warsztaty z Maią

Pierwsze takie warsztaty, magiczny weekend ze mną!
Łapsze Niżne, - No Name Luxury Hotel & Spa

Od dawna chciałam zorganizować taki wyjazd, bardzo kobiecy, otwierający przyjaźnie na zmianę, odświeżający rytuały i cykle. Wyjazd przepełniony magią, taką codzienną, która umyka nam i przelewa się przez palce…w życiowym biegu. Wszystko co nas otacza ma ogromne znaczenie, karmi nas albo zabiera nam cenną moc – trzeba nauczyć się to odróżniać i transformować, to czego zmienić nie możemy.

Weekend z Maią Sobczak Qmam Kasze w No Name Luxury Hotel & Spa w Łapsze Niżne 06-08 grudnia – to będą nasze kobiece Andrzejki!

Ta wewnętrzna przemiana, polega na akceptacji, na pierwszym (lub kolejnym) kroku w swoją stronę, w stronę kobiecości, w stronę ognia który się tam głęboko w nas pali. Wszystko trzeba zacząć od siebie, to tu jest początek, w środku, w NAS a nie na zewnątrz. W tym właśnie pomogą nam rytuały. Te które pokażę, mają niesamowitą moc, są proste, codzienne i do powtarzania w domu.

To będą pierwsze takie warsztaty ze mną – wprowadzające zmianę do Twojego życia.

Znam ten moment bardzo dobrze, ten początek, kiedy zatrzymujesz się na chwilę i nareszcie zaczynasz dostrzegać, oddychać i co więcej, nareszcie słyszysz SIEBIE.

Spędzimy razem dwa dni w przepięknym miejscu otoczone naturą i świeżym powietrzem. W kobiecym kręgu opowiem o codziennych rytuałach, o żywiołach i ich zastosowaniu w kuchni, o smakach ich działaniu na poczucie szczęścia i miłości. Ugotujemy wspólnie w żywym ogniu – tak jak to się robiło dawniej, odprawimy zwykłe czary przy ognisku, będziemy tańczyć i śpiewać bo ruch szczęki uwalnia blokady w biodrach…a te z kolei są siedliskiem naszej kobiecości. Przy okazji zaproszę Cię też do delikatnej praktyki na macie a może i na basenie, bo to dobre miejsce, żeby posłuchać SIEBIE.

Chcę być Twoim przewodnikiem w tym procesie, więc przez te dwa dni, poprowadzę Cię za rękę pod Twoje sekretne drzwi, za którymi ukrywa się moc, a do których tylko TY sama masz klucz.

Wszystko odbędzie się z szacunkiem do siebie, spokojnie i bez napięcia. W bezpiecznym, bo anonimowym kręgu, przegadamy sobie to, czego bałybyśmy się powiedzieć gdzie indziej. Bez oceniania, z uśmiechem wejdziemy w zmianę. A wieczorem, dla chętnych zrobimy sobie wspólne „lamenty”, to niezwykle oczyszczający i ciekawy proces, który bez problemu będziecie mogły powtarzać w razie potrzeby w domu. Lamenty to bardzo stara praktyka, znają ją nasze babki i prababki…a teraz MY przypomnimy sobie jak to dobrze oddać to, co nas od dawna uwiera. Nie będziesz musiała NIC mówić, tylko zastanowić się porządnie, czego chcesz się pozbyć w życiu…a co chcesz przywitać z otwartymi ramionami!

Tak, dobrze widzisz – będziemy się oczyszczać z hałasu codzienności. Będziemy jeść dobrze, przyjaźnie traktować swoje ciała, z należytą troską i miłością. Do dyspozycji mamy przecież naturę, siebie, zespół saun, grotę solną, baseny i dla zainteresowanych masaże w cudownym SPA.

Proponuję wybrać się na ten warsztat w pojedynkę, żeby móc zachować pewną tajemniczą anonimowość i nareszcie oddać się swobodnie, czerpiąc garściami z BYCIA TU i TERAZ, bez konieczności decydowania o czymkolwiek. Takie dwa dni tylko dla siebie. Prawda, że brzmi kusząco?

Wymyślimy sobie na te dwa dni nowe imiona, tak, jakbyśmy się rodziły na nowo. Rozsiądziemy się w swojej skórze, zadbamy o wszystkie zmysły, ugotujemy jedzenie pełne mocy a przy okazji spalimy co trzeba.

To będzie tylko nasz czas!

p. s warsztat jest dla wszystkich, a szczególnie dla kobiet gotowych do zmiany. Nie musisz praktykować jogi, nie musisz umieć pływać…a nawet nie musisz mieć stroju kąpielowego – sukienki na basenie mile widziane!

Wystarczy, że zabierzesz ze sobą dobre nastawienie i zechcesz posłuchać własnej ciszy w szczególnym i pięknym miejscu. Ilość miejsc, niestety ograniczona, więc zarezerwuj dla siebie miejsce.

Zapisy i szczegóły rezerwacji TU , termin 6-08.12.2019, maksymalna ilość miejsc 16 osób, dojazd własny.

W cenie pobytu :

* 2 noclegi w komfortowym, designerskim pokoju,

*warsztaty, praktyka i rytuały

* pełne wyżywienie w Restauracji NoName (śniadanie, lunch, kolacja, napar),

* nieograniczony dostęp do Medical&Beauty Spa (Basen Solny, Siłownia, Sauna Parowa, Sauna Sucha, Grota Solna),

Cena za pobyt:

Pokój Standard 2 osobowy – 1690 PLN (cena dotyczy pobytu 1 osoby w Pokoju 2 osobowym),

Pokój Standard 1 osobowy – 1990 PLN (cena dotyczy pobytu 1 osoby w Pokoju 1 osobowym),