Dla dzieci

Rodzinne warsztaty kulinarne w FoodLabStudio!

Na początku października poprowadzę z Hugisławem warsztaty kulinarne pod hasłem fajne II śniadanie. Można je zjeść na świeżo w domu, albo zapakować w bento czy pudełko lunchowe, zabrać ze sobą do szkoły czy pracy.

Pobawimy się wspólnie  przez 2 h, będziemy się śmiać, kroić, myć, zawijać i mieszać. Będzie kolorowo, słodko, trochę słono, krucho i chrupiąco – ale co najważniejsze będziemy razem!

 

 

razem

 

 

Chodzi głównie o to, żeby jedzenie było kuszące, pyszne i wzmacniające. Fajnie w szkole wyciągnąć kanapkę z bajecznym grillowanym jabłkiem a potem delektować się orkiszowym galette z owocami – szczególnie jeśli samemu umie się takie przygotować.

Gotowanie, to frajda. Tworzenie, zabawa i czas spędzony razem. Jak dla mnie to też bezcenne doświadczanie codzienności, smakowanie wspólnych dokonań, testowanie i sprawdzanie co z czym działa najlepiej. Kuchnia jest kreatywna, pobudza wyobraźnie ale też wymaga dyscypliny. To cenna lekcja, pachnąca kruchym galette orkiszowym.

Jednego dnia ja szykuję śniadanie, może chciałbyś następnego przygotować coś dla mnie wg własnego przepisu.  Co Ty na to?

 

 

Zapraszam w sobotę 10 października godz. 11:00-13:00

Food Lab Studio ul.Racjonalizacji 5, Warszawa

Zapisy TU.

 

kisiel

 

 

0