Wyjazdy

Lawendowy weekend z jogą i zdrową ekologiczną dietą

Zapraszam na relaksacyjny wyjazd weekendowy do warmińskiej plantacji lawendy gdzie bez ograniczeń będziemy mogli relaksować się zapachami lawendy w miejscu prowadzonym przez właścicieli żyjących zgodnie z rytmem i prawami natury.
W trakcie wyjazdu będziemy, w formie warsztatów, przygotowywać olejek eteryczny z lawendy i krem odżywczy do ciała – wszystko zabierzemy ze sobą do domu. Będziemy pić lawendowe herbatki, palić kadzidełka lawendowe, dowiemy się dużo na temat lawendy i jej zbawiennego wpływu na układ trawienny i łagodzenie stresów.

 

biedronka

 

Domek i pokoje, w których będziemy mieszkać zbudowane są z materiałów pochodzenia naturalnego (drewno, glina, kamień), nie ma w nich telewizora ani radia, instalacje wykonano tak, aby pole elektromagnetyczne miało minimalny wpływ na organizm człowieka. Domek usytuowany w pięknym ogrodzie, w sąsiedztwie stawu. Z okien widać pola uprawne, łąki, lawendową plantację i las. Miejsce sprzyja wyciszeniu i odpoczynkowi.

Posiłki będą przygotowywane przez nas na bazie ekologicznych produktów od polskich rolników i dostosowane do charakteru wyjazdu.

Dieta wegetariańska: owsianki, jaglanki, własne dżemy bez cukru, polskie kasze, lokalne nowalijki, upieczemy na miejscu własny chleb na zakwasie z różnej mąki: jaglanej, żytniej, gryczanej czy orkiszowej.

 

jaglana_gruszka_truskawka

 

 

W programie:
Joga rano i wieczorem – Agnieszka Gortatowicz ze studia Samadhi Joga,
Dietetyka wg medycyny chińskiej i eko gotowanie – Qmam Kasze,
Warsztaty pieczenia chleba – Basia z Organic Wellness Trips
Masaż Lomi Lomi – Agnieszka Chartanowicz
Wytwarzanie kosmetyków z lawendy – właścicielka plantacji Joasia Posoch
Spacery po okolicy, leżakowanie nad stawem i pływanie

Termin 30.05 – 02.06.2013

Cena wyjazdu : 800-850 zł, (zależnie od pokoju) obejmuje:
3 noclegi (pokoje 3 i 4-osobowe z łazienkami), zajęcia Jogi , 3 posiłki dziennie, wszystkie warsztaty gotowania i lawendy
Nowe Kawkowo koło Olsztyna

Kameralnie do 11 osób.

Rezerwacja: biuro@organicwellness.pl 600 349 414
Więcej informacji o wyjeździe: organicwellness.pl, qmamkasze.pl

 

ulotka lawendowe pole

5

 1. Agnieszka

  Witaj, dziś odkryłam Twojego bloga, czy taki wyjazd będzie organizowany w tym roku..? Samo przeczytanie spowodowało że chcę się już pakować:-) pozdrawiam

  1. Maia Sobczak autorka

   Nie wiem czy dokładnie taki ale na 100% będą wyjazdy. Będzie mi niezmiernie miło Cię poznać osobiście!

 2. Avrea

  Smacznie opowiadasz …smacznego

 3. Malgosia

  Pani Maiu, dobrze wreszcie panią” zobaczyć” nie mogłam się doczekać pięknych opowieści , dzięki którym udało mi się wyruszyć w odległą przeszłość,A tam smaki i zapachy dzieciństwa.Piękne zdjęcia. Serdeczne pozdrowienia. Małgosia