Inne

Nareszcie Qmamkasze kręci. Może i Ciebie wkręci?

Od roku nosiłam się z zamiarem przeniesienia tego co wyprawia się w mojej kuchni na film. Długo szukałam konwencji i osoby z którą zrozumiem się bez zbędnych wyjaśnień, co i jak ma być.  Chciałam to mam. Nareszcie są, nasze pierwsze produkcje z czynnym udziałem Hugisława. Zachęcam do komentowania, jestem ciekawa Waszych opinii, chcę się rozwijać i być dla Was inspiracją – kanał można subskrybować, wtedy wszystko co wrzucę będziecie mogli od razu zobaczyć. Jestem otwarta na sugestie, może jakiś przepis szczególnie chcielibyście zobaczyć? Przygotuję się i zrealizuję go na wizji, najszybciej jak to będzie możliwe.

 qmamkasze_kreci_1

 

 

Będę wdzięczna za każde słowo, dasz mi w ten sposób szansę na polepszenie tego, co da się polepszyć. Cieszę się, że jesteś. To ciężka praca, niezwykle fajna, pachnąca i smaczna – choć pracochłonna i zagarniająca łapczywie czas, przestrzeń i serce.  Stay tuned!

Bezpośredni link do kanału jest TU.

Poniżej filmy zrealizowane przez nas do tej pory, bardzo letnie i proste przepisy, polecam.

 

Piękne śniadanie, jaglana, mleko migdałowe i świeże truskawki.

 

 

Letnia sałata ze smażonych rzodkiewek i pachnącej bazylii.

 

 

Pachnący, smażony bób z szałwią.

 

6

 1. Mimo-za

  Na filmikach wszystko jest takie naturalnie proste, jakby tworzył je dzień a nie ciężka praca. Wpisuję się na listę fanek, kasze uwielbiam.

  1. Maia Sobczak autorka

   Liczę na Ciebie, dziękuję. LOVE!

 2. Ani

  Witam, piszę ponieważ jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej osoby i tego czym się zajmujesz. Może nie do końca rezonują ze mną Twoje przepisy (bliżej mi do surowej diety) ale tyle serca wkładasz w to co robisz, tyle jest w tym pasji, że nie można przejść obok tego obojętnie. Pozdrawiam Cię gorąco i dziękuję, że jesteś 🙂

  1. Maia Sobczak autorka

   To ja dziękuję że jesteś. Serce rośnie jak czytam takie komentarze. LOVE!!!

 3. Renata

  swietny pomysl….czekam na nastepne odcinki….

 4. MartaSamanta

  Bardzo ładnie zrobione filmiki z przepisami, fajna muzyka, rodzinnie 🙂 Smakowita rzodkiewka 😛