Warsztaty

Warsztaty z moją szczęśliwą książką, trzeba spróbować!

Świat jest niesamowicie kolorowy i różnorodny, jak dla mnie różnice nas tylko wzbogacają, pięknie dopełniają a nie dzielą. Nie ma na świecie dwóch takich samych osób a już tym bardziej dwóch, podobnych do siebie grup.
Lubię się z Wami spotykać, rozmawiać, odkrywać nowe szczegóły, smakować z Wami ale i smakować Was. Uwielbiam patrzeć jak ożywają moje spisane i wydrukowane receptury, jak kreatywni potraficie być – szczególnie jeśli się ośmielicie i zaczniecie się naprawdę dobrze bawić.

 

warsztaty_spot_3

 

O to w tym wszystkim przecież chodzi, kuchnia łączy ludzi – nawet tych, którzy na co dzień zajmują się zupełnie czymś innym. Wszyscy lubimy jeść. Robimy to kilka razy dziennie – najlepiej razem, przecież smak otwiera się przyjaźnie w dobrym towarzystwie.

Dobre jedzenie karmi szczęściem, buduje nas ale i wspiera nasze relacje z innymi. Spontaniczność, uśmiech i fajna energia przykleja się do nas i niepostrzeżenie zostaje na dłużej. Zarażamy tym wszystkim, co mamy w sobie. Dzielimy się tym z innymi, więc jeśli w środku jest przyjemnie, szczęśliwie to tą przyjemność i szczęście niesiemy dalej w świat.

 

warsztaty_spot_18

 

Warsztaty są inspirowane moją nową książką „Przepisy na szczęście”, będziemy smakować delikatnego curry w różnych odsłonach, zrobimy własnoręcznie pierożki i makaron do rosołu który kocha się od pierwszej łyżki. Będzie też arancini, lekki sos i słodkie kuszenie. Pokażę Wam jak patrzeć na warzywa, jak je łączyć, dotykać i smakować. Szczegółowe menu w linkach przy poszczególnych miejscach.

Jestem już po warsztatach w Warszawie, Poznaniu i Łodzi – teraz przyszedł czas na inne miasta. Nie przegap warsztatów w Twojej okolicy, chcę właśnie Ciebie poznać.

Najbliższe warsztaty odbędą się 02.04 w Białostockiej Zmokłej Kurze, następne 04.04 w pięknym White Marlin w Sopocie, 13 maja pojadę do Wrocławia i jak zwykle będziemy gotować w Browarze Mieszczańskim. (zapisy u Michaliny)

19 maja jestem w Gorzowie w studiu Let’s Cook a 20.05 czaruję w Look&Cook Zielona Góra (dwie grupy!).

Zapraszam, zapisujcie się już teraz – ilość miejsc niestety ograniczona, tak jak i moje możliwości więc wybaczcie bo staram się jak mogę.

Do zobaczenia w kuchni!

 

warsztaty_spot_25

0